عیب یابی مشکلات لحظه ای پرینتر در منزل و محل کار

عیب یابی پرینتر در منزل و محل کار

عیب یابی پرینتر ، در بسیار مواقع در حل مشکل سریع به شما کمک میکند.

مواقعی هست که داریم با پرینتر  در خونه یا محل کار امور روزمره مورد نیازمون رو انجام میدیم که یک دفعه با عدم کارکرد پرینتر مواجه میشیم پرینترهای ما دارای مارک و برندهای مختلفی هستند و شاید از برندهای مطرح  باشه. که امروز قصد داریم برند Canon – کانن  را مورد بررسی قراردهیم.

عیب یابی پرینتر canon – کانن

 دستور العملهای مهم در رفع ایرادات این نوع پرینتر بشرح زیر است :

1-چراغهای چشمک زن  برروی پرینتر خود را مورد بررسی قرار دهید و توجه کنید در حالت خاصی نسبت به قبل خاموش و روشن میشود یا نه و معمولا بهمراه دستگاه دفترچه راهنما وجودادرد و با مراجعه به صفحات راهنمایی کد خطای آنرابررسی کنید.

2-اطمینان پیداکنید کابل برق بدرستی نصب هست یا نه و در مرحله بعدی متصل بودن کابل یو اس بی را بررسی کنید و بلافاصله قسمت بالای پریتر که حالت باز و بسته شو دارد را نگاه کنید که شاید کاغذ گیر کرده باشد .

3-کامپیوتر و یا هر دستگاهی که به چاپگر وصل است را مجدد راه اندازی کنید و مجدد پرینت گرفتن را تکرار کنید .

4- به قسمت کنترل پنل کاپیوتر خود وارد شوید و آیکون پریتر را کلیک کنید . اگر برند پینتر خود که نام کنون هست را پیدا نمیکنید مجدد آنرا تعریف کنید و کلیه دستور العملهایی که مشاهده میکنید اجرا کنید تا کامپیوتر شما بتواند مرحله پرینت مجدد و آزمایشی را اجرا کند .

 

نکته قابل اهمیت در هنگام عیب یابی پرینتر اینست که صبر و حوصله داشته باشید و اگر زمان به نتیجه رسیدن برای شما اهمیت زیادی دارد میتوانیدبا مجوعه هفت آسمان پارس با بیش از ربع قرن تجربه تماس داشته باشید  و بصورت رایگان کلیه خدمات تعمیر پرینتر شارژ کارتریج و فروش کارتریج را با ایاب ذهاب رایگان در تمام مناطق تهران در اختیار داشته باشید .

 تا درودی دیگر بدرود

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *