داستان های من و دنیای پرینتر – بخش اول

داستان های من و دنیای پرینتر – بخش اول

داستان های من و دنیای پرینتر، به اولین تجربه های کاری من بر میگرده .

یادم میاد اولین تجربه سرکار رفتنم برمیگرده به نوزده سال قبل و یک شرکت خیلی بزرگ که کارمندان خیلی زیادی مشغول به کار بودن و حجم استفاده از دستگاههای چاپگر خیالی بالا بودش.

داستان های من و دنیای پرینتر

هرروز یک دردسر تازه داشتن از استفاده  پرینترکه کارها رو نمیگذاشت به موقع انجام بشه و اپراتوری که متصدی اون بود هم زیاد اطلاعاتی نداشت به همین خاطر من که همیشه تو هر کاری دوست داشتم سرک بکشم و کار تازه ای رو یاد بگیرم شروع کردم به تحقیق در رابطه با دستگاههای جوهر افشان و تا جایی پیش رفتم که دیگه میدونستم عمده مشکل کارکردن با اون برمیگشت به انتخاب دستگاهی که در ابتدا تعمیر و نگهداری اون آسون باشه  و  هم شارژ کارتریج اون بصرفه و راحت باشه . 

هفت دستگاه پرینتر تو واحد مالی و بازرگانی وجودداشت از نوع پریتر جوهر افشان اچ پی بود که کار کردن اون برای من خیلی جالب بود.

این دستگاه جوهر افشان داری چهار تا مخزن رنگ بود و دستگاه روش کارکرد اون به این صورت بود که رنگهای مخزن با استفتده از فرمانی که از پرینتر صادر میشد بر روی کاغذ در جای مخصوص بصورت افشانه خالق تصاویر و متون  بسیار زیبایی میشد و فقط تنها موردی که برای من خیلی جالب بود اینکه دستگاه جوهر افشان اگر مدت زیادی کار نمیکرد رنگهای آن و سیستم افشانه رنگ به اصطلاح کارایی خودش رو نداشت و نیاز داشت سرویس و بازبینی کارکرد داشته باشه از طرف مراکز سرویس معتبر تا کارکرد قبلی خودش رو پیدا کنه .

یکی از مراکزی که شرکت بزرگ ما در زمینه شارژ کارتریج و تعمیر دستگاههای پرینتر با اون همکاری داشت شرکت هفت آسمان پارس بود و جالب توجه این  بود که  این شرکت کلیه خدمات رو در کوتاهترین زمان ممکن  در محل مورد درخواست مشتری انجام میداد و داری پرسنل با تجربه  و کاربلد  بود که دستگاهها اگر دچار مشکل هم  نبودن از طرف این شرکت مورد ارزیابی و بازدید دوره ای رایگان قرار میگرفت.

شرکت بعد از همکاری و قراردادی که  با هفت آسمان پارس منعقد کرد  از لحاظ مشکلاتی که براتون تعریف کردم دیگه خیالش راحت شد و این ضرب المثل مدیر ما پس از سالها تو یاد من مونده که میگفت کار رو بسپر به کاردون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *